fbpx

РосЗМІ «поховали» Дмитра Комарова, ведучого «Світ на виворіт»

Дмитру Комарову заборонили в’їзд до росії на 50 років, а тепер ще й «поховали» російські ЗМІ. З 27 січня поточного року запит про cмерть Дмитра Комарова постійно перебуває у топі. Більшість запитів йде з Росії. Крім цього, користувачі Мережі вводять запит “Діма Комаров yбили”, пише 1 RRE.

Дмитро й справді місяць як не активний в мережі, але й його зуміли «дістати» ці «запити». Він відповів:

“Тебе не було давно в соцмережах”, – це питання, скажу м’яко, мене задовбало. Пoмер, yбили тощо. Увага: тому, що “довго” не був в соцмережах. А що таке довго? А як часто я маю писати? І чи повинен взагалі? Хто це визначає? Я не збирався писати цей пост, але по дорозі на зустріч знову запитали, чи живий, тому що немає в соцмережах. Якщо хтось переживає – я зобов’язаний повідомити: ось сьогоднішня фотка. Працюю. Сьогодні у піджаку. Вчора у камуфляжі. А завтра буде завтра”, – заявив Дмитро.

“Друзі, соцмережі – це віртуальний світ. Там легко жити у вигаданій реальності. Але війна знімає маски. І навіть у соцмережах видно, хто справжній, а хто намагається виглядати таким, яким не є. Я міг би сьогодні запиляти одну з тисяч фоток, зроблених на передовій – в окопах, під градами, на танку. І ви навіть не дізналися б, що я в місті.

Міг би не постити сьогоднішнє фото у піджаку, щоб не засудили: “а як же – війна, а він у піджачку катається”. Але я не брешу. А якщо про мене хтось скаже, подумає чи напише гидоту – мені пофiг. У мене є життя, в якому чіткі пріоритети. І соцмережі там не в першій і навіть не в другій десятці. Це інструмент журналіста для спілкування з аудиторією, коли є потреба”, – наголосив Комаров.

“Жити у реальному світі, а не в соцмережах. Соцмережі, дозуючи, використовуватиме як джерело інформації. Цінувати свою сім’ю та країну. Ось за що можна віддати життя. За сім’ю та Україну. Все інше – другорядне”, – підсумував Комаров, пише Таблоїд.

Фото: скрін.

05/27/2022

You cannot copy content of this page