З 1 грудня в Україні мешканці звільнених від окупанта територій отримуватимуть додаткову грошову допомогу у розмірі 2200 грн.
Про це повідомила віце-прем’єр Ірина Верещук, йдеться у офіційному Telegram-каналі Мінінтеграції.
Українцям на звільнених територіях видаватимуться: продукти харчування, речі першої необхідності, засоби гігієни, теплий одяг на зиму, і додаткову грошову допомогу.
“Кожен, хто пережив окупацію, може розраховувати на всі актуальні види фінансової допомоги – і від держави, і міжнародних гуманітарних організацій. Крім того, з наступного місяця ці громадяни отримуватимуть ще одну додаткову виплату – 2200 грн”, – повідомила Ірина Верещук.
Нагадаємо, на звільнених від ворога Харківщині та Херсонщині триває пілотний проект. Громадяни, які фактично проживали там на момент деокупації, через Укрпошту отримують разову грошову допомогу у сумі 1200 грн.
Раніше Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій заявило, що на деокупованих територіях Харківської області пенсії будуть виплачені невідкладно. Частина українців на цій території місяцями не могла отримати свої кошти.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся