Зіна і Володя були сусідами. Він знав, що вона дуже добра. Вона казала, що він найнадійніший. Росли разом, товаришували, повіряли один одному таємниці. Подорослішали і… залишились друзями. Сміялися над любовними «поразками» один одного.
— ВОВЧИКУ, ти не вмієш залицятися. Яка дівчина в такого закохається?
— Можна подумати, що ти вмієш водити хлопців за ніс! Де подівся твій останній кавалер?
Один із таких обмінів ущипками завершився тим, що Зіна вказала Володі на дівчину, а він їй — на хлопця, яких за певний час вони мають «підчіпити».
Зіниним «об’єктом» став Павло. Русявий інтелігентний високий хлопчина в окулярах, брат її однокурсниці Олени. З ним вона іноді перетиналися на вечірках.
Невдовзі випала нагода потрапити на день народження, де мав бути й «об’єкт». Вдягнувши найефектніше плаття, розпустивши чорне волосся, Зіна пішла в наступ. Думала, завести розмову буде складно, але несподівано Павло, який їй здався неговірким і сором’язливим, виявився напрочуд цікавим та веселим. Вона й не помітила, як збігла вечірка. Павло провів її додому, і Зіну довго не полишало радісне хвилювання.
А потім були вечірні прогулянки, катання щовихідних на велосипедах, поїздка до Львова… Їм було добре вдвох. Про всіх інших вони й не згадували. Аж доки…
— Це правда? — запитав він. — Я твоє завдання, твій «об’єкт»?
— Павлику, послухай. Це був жарт, але…
Він не дав їй закінчити, відключив мобільний.
— Навіщо, навіщо ти йому сказав? Як ти міг? Ти ж друг… — із сльозами дорікала вона Володі, а той розгублено дивився на неї.
— Я Олені сказав, — белькотів він. — Не думав, що вона розбовкає і що в тебе так… так з ним серйозно. Я все виправлю, поясню Павлові.
— Ні, не треба. Він не повернеться, — прошепотіла Зіна.
Минуло три дні. Павло не телефонував, не відповідав на її дзвінки. Не витримала — пішла до нього в інститут. Хлопець стояв біля корпусу з друзями. Зіна помітила його і… сховалась. Серце дівчини билося так, ніби ось-ось мало вирватися.
«Але я не можу це так залишити. Він повинен зрозуміти…»
Зіна вийшла з-за дерев, наблизилася до гурту.
— Павле, давай поговоримо, — несподівано для себе заспокоїлась.
— Не варто. Не хвилюйся, «об’єкт» якось переживе, — похмуро відповів.
— Є два варіанти, — рішуче мовила вона. — Або ти образиш мене своїм небажанням зі мною спілкуватися, я піду, і ми більше не зустрічатимемось, або ти приділиш мені свою дорогоцінну увагу, і я все поясню.
Павло мовчав.
— Я не маю в чому виправдовуватись і ні про що не шкодую. Я не прикидалася, все було щиро… — почала Зіна.
Раптом він широко усміхнувся і перервав її монолог:
— Як же я скучив за тобою! Все, «об’єкт» здався. Ходімо пити каву…
Автор – Лариса ПИЛИПЕНКО.
Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!
Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.
Фото – ілюстративне.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Популярні статті
- Мій чоловік любив гроші моєї родини, на які дуже надіявся, не відаючи, що мій тато буде настільки категоричним.
- Я не кохав своєї дружини, коли одружувався з нею. Звичайно, мені хотілося в свої сорок років мати біля себе жінку, яку я буду обожнювати, любити та піклуватися про неї. Але такої не було, не зустрічалося на моєму шляху
- Нещодавно я застала свого сина на вулиці в обіймах якоїсь панянки, він подарував їй букет квітів, а ще ніжно ніжно тулив до себе. Я одразу зрозуміла, що то не просто знайома. Син не бачив мене, але ж тепер я все знаю
- Коли я зрозуміла нарешті що саме мені намагаються донести, то просто застрибала від щастя по кімнаті. Квартира. Власна квартира у столиці, двокімнатна.. Люди добрі, хіба ж таке буває. щоб от так ні з того ні з сього. Знала б я чим для моєї сім’ї скінчиться усе, ніколи б не погодилась успадкувати її
- Приїхала я вчергове до доньки на гостину, заходжу в дім, і від здивування слова мовити не можу. Донька посміхається, запитує. чи подобається мені обновка, розповідає де шукали, скільки зусиль коштувало, аби доставити і змонтувати, а у мене у скронях прямо дзвони гудуть. думала одразу з порогу розвернутись і їхати додому, але того разу змовчала все ж