Коли Валерія дізналася, що при надії, то стала носити себе, як кришталеве яйце. З роботи звільнилася через два тижні, тому що жінки в такому стані працювати і не повинні. Доводи, що інші жінки якось працюють, на неї не діяли, вона так вирішила.
Я намагалася їй пояснити, що це не надто розумна ідея, що так вона не отримає декретні, а потім буде складно знайти роботу. Але вона сказала, що ці питання до чоловіка, він повинен забезпечувати і її, і дитину, а вона хоче виносити здорове дитя. Працювала б вона ще на якому виробництві, але сидіти за комп’ютером і папірці перекладати можна і на дев’ятому місяці, я вважаю.
Зять проти її звільнення нічого не говорив. Не хотів зайвий раз їй щось доводити. Я вважаю, що якби він їй тоді сказав, що так не варто робити, вона б і далі працювала.
Лера настільки носилася зі своїм здоров’ям, що у мене закралася підозра, що там все не так просто і вона щось не розповідає. Сходила разом з нею до спеціаліста, він сказав, що турбуватися нема про що, все ідеально, як за підручником.
Дочка з цього розкрутила цілий спектакль. Плакала, розповідаючи чоловіку, як її просили себе берегти. Такого я почути була не готова, аж сіла від здивування. Попросила її не перебільшувати. Начебто заспокоїлася на якийсь час.
Я недалеко від них працюю, тому ввечері частенько заходила провідати, як у них справи. Так дочка зовсім перестала щось робити. Готує або зять, або замовляють доставку, наводить в домі лад теж зять, а Лера лежить цілими днями, їсть і дивиться відео, немов інших справ немає. Готувати їй не варто, адже це стояти а в її положенні не можна, про прибирання вона і не згадує, адже це теж у її стані з ряду забороненого. Мені от зятя шкода, як він її витримує?
Не витримала я і разом з чоловіком приїхала до них. Сказала донці, що дуже за неї переймаюсь і тому ми з татом вирішили допомагати і жити з ними. Я господарство вестиму, а тато при ній постійно буде: гулятимуть разом і на прийоми ходитимуть. Що ви думаєте? Почувши це моя дитина ожила. Забігала по квартирі і їсти стала варити і пилососити і якось усе так швиденько і разомі без жодного тобі “ох і ах”. Все одразу, аби лиш ми поїхали.
Мусила пообіцяти, що щодня заходитиму, аби перевірити чи все в неї гаразд, щоб у разі чого з батьком одразу на допомогу прийти. І таки заходжу. Ніби, навіть моє дитя рухатись почало. Зять мовчить, але дивиться з вдячністю.
І що за любов до себе у сучасної молоді. Моя бабуся мала дев’ятеро і в колгоспі дояркою працювала. Розповідала, що і мішки носила і буряки сапала. Ніколи такий стан на заваді не був. А це повигадують і пил з себе здмухують.
Катерина Василівна І.
Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.
Головна картинка – pexels.
Популярні статті
- Зі свого міста ми виїхали разом із сестрою чоловіка ще у минулому лютому. Винайняли квартиру у передмісті Берліна де і мешкаємо донині. Аня мені завжди подобалась, ми з нею були подругами, аж доки не почали жити разом
- Яка робота? – дивиться на мене здивовано чоловік, – А мама моя, як сама? Ні і ще раз ні. Ти маєш звільнитись і допомагати їй. Це обов’язок дружини, хіба не так
- Коли донька йшла за Максима я була проти. Ще при знайомстві її наречений мені не сподобався. Даша очі під лоба і розповідає, який він хороший, який економний і як гарно вміє рахувати гроші, прямо до копієчки, звичок не хороших не має і правильно харчується. Я ж розуміла, що хлопець дуже економний, прямо занадто, як згодом виявилось. А останні події і доньці моїй очі відкрили
- Син знову телефонує із тим же проханням: “Мамо це тимчасово. Ти на мене ображена, а діти мої до чого? Ми жити не маємо де, впусти, хоч на місяць, доки я роботу знайду у місті і зарплатню першу отримаю”. Але мене так просто не розчулити. Я гне пускала і пускати їх до себе не буду і тут справа не в образі. Ось посудіть самі, ви б простягнули руку допомоги після такого?
- Ззовні гарне і світле приміщення зустріло мене темними коридорами і неприємним запахом. Я, навіть не одразу увійти туди змогла, надто різким був контраст між життям за територією і тут. Олена мене зустріла радо. Показала свою кімнатку, провела екскурсію, з гіркою посмішкою розповіла про “радості” життя в старечому домі. Додому я їхала із одним єдиним твердим рішенням і з наміром будь, що зробити, як надумала. та несподівано мої діти виступили проти