fbpx
Україна
Водій сільського шкільного автобуса отримав орден “За заслуги” III ступеня

Юрій Зань не любить розказувати, за що йому президент дав орден. Журналістам суспільного він розказує про свою роботу – як важливо обережно водити, коли возиш діток, як треба слідкувати аби нічого не трапилося на швидкісній трасі.

“За дітьми потрібен великий нагляд. Дуже треба помаленьку з дітьми їхати, акуратно, бо це велика відповідальність. Робимо два рейси, в тому році – п’ять”, – розповів водій.

Юрій має 40 років стажу, а останні 7 років водить шкільний автобус. Про те, що він волонтерить і допомагає вивозити людей з-під обстрілів, буденно каже – зробив те, що попросили зробити.

“Відвозив людей, як була необхідність – привозив. Хочу подякувати за нагороду президентові. Ця нагорода велика та цінна. Що я можу сказати? Слава Україні! Все це – для перемоги, щоб була вільна Україна і щоби швидше закінчилася війна”, – говорить волинянин.

«Орден, котрим нагородили Юрія Заня, є цілком заслуженим», – розповіла заступниця директора Гіркополонківського ліцею Ольга Пухта та додає: «Юрій Зань відповідальний працівник, не боязкий, тож коли потрібно було відвезти військових на схід, зібрався та поїхав без зайвих вагань».

Фото: колаж.

09/22/2022

You cannot copy content of this page