fbpx

Вулиця Бориса Джонсона, м. Хуст, Закарпатська область

У місті Хуст одну з вулиць офіційно назвали на честь прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Відповідну інформацію оприлюднено на сайті Хустської міської ради.

Зазначається, що 22 липня відбулося засідання Хустської міськради, на якому приймали рішення щодо перейменування вулиць у місті.

“Після низки засідань профільної комісії з перейменування вулиць, а також врахування думки істориків і науковців, та пропозицій щодо перейменування місцевих жителів, на розгляд депутатів винесли новий перелік назв вулиць, провулків, площ, майданів, набережних в м. Хуст та населених пунктах Хустської територіальної громади. Однак після врахування зауважень до окремих з них обранці затвердили остаточні нові назви”, — йдеться в повідомленні.

Показово, що вулиця Льва Толстого, «вєлікого руского класіка» тепер носитиме ім’я Бориса Джонсона – великого друга України.

Ще у місті з’явилися вулиці Каденюка, Нарцисова, Василя Стуса, Ольги Кобилянської, Грінвальда, В’ячеслава Чорновола, Патріотів України, Гарбузова.

Фото: Суспільне.

07/24/2022

You cannot copy content of this page