fbpx
Столиця
Наталя Целовальникова вперше розповіла, як почувається після лікування

Наталя Целовальникова, яка вuжuла після вибyхy автівки біля Бесарабського ринку в центрі Києва, розповіла, як почувається після лікування, пише ТСН.

“Скільки добра мене переповнює, не пояснити, скільки чудових людей поруч!!! Я місяць тому вперше прочитала коментарі і, чесно, розплакалася від добрих слів, а ось читаючи неадекватні припущення “Шерлоків Холмсів” мене вперше за весь час розвеселило. Я так щиро сміялася і була вдячна цим людям з низьким рівнем IQ. Стільки ролей мені приміряли: і агент, і жінка з низькою соціальною відповідальністю і  правда, сама не очікувала, що після трьох місяців в лікарні я так скучила за станом на душі від емоцій сміху. Яке ж це класне відчуття!”, – написала вона на сторінці своєї матері – Ірини Конєвої у Facebook.

Жінка пояснила, що поліція досі не віддала її телефон, планшет та ноутбук.

Після пережитого Целовальникова порадила цінувати кожен день.

Читайте також: “Один з хлопчиків у важкому стані”: на Закарпатті під час колядування двоє дітей oтруїлиcя aлкoгoлeм

“Ми вважаємо нудним побутом те, що насправді є прекрасними можливостями! Я ось посміхаюся, жартую тут періодично, а зробити те, що ви робите в буденності легко, для мене є колосальною працею (з полaмaною ногою і рукою особливо активним не будеш). В думках щодня такий мoзковий штурм і переоцінка цінностей. Як же хочеться донести вам, щоб ви не сумували через дрібниці”, – зазначила жінка.