fbpx
Авто
Реальна витрата палива в нових авто на 42% вище заявленого

Згідно з останнім звітом Міжнародної ради по екології на транспорті ICCT, в 2017 році зафіксовано рекордну розбіжність в показниках заявленої і реальної витрати палива новими автомобілями – значні 42%.

Звичайно, мова йде про середні значення, але вони досить красномовні. За словами директора ICCT в Європі Пітера Мока, хоча виробники і раніше занижували витрата палива своїх автомобілів, проте різниця становила 10-15 відсотків. Коли в 2013 році ICCT вперше провів дослідження фактичних витрат, виявилося, що нові авто споживають в середньому на 25% більше, ніж вказано в паспортних даних.

Основною причиною такої значної розбіжності був названий лабораторний метод NEDC c далекими від реальних умов циклами, яким було надано легальну можливість маніпулювання даними.

Найбільшу різницю між заявленим і фактичним споживанням продемонстрували автомобілі з преміум-сегмента, а також гібриди. Через неточності в оцінках середньостатистичний європейський водій змушений витрачати на паливо додаткові 400 євро в рік. Крім того, в ICCT вважають, що лише кожен десятий сучасний дизель стандарту Euro 6 виявився настільки ж чистим на дорозі, як було заявлено за результатами лабораторних тестів.

Основним фактором забруднення повітря, як і раніше залишаються оксиди азоту, концентрація яких в вихлопі в 4,5 рази перевищує максимально допустимі межі. Саме через махінації з NOx свого часу почався процес, відомий як “дізельгейт”. Усвідомлюючи, що автовиробники не соромляться використовувати лазівки в регуляторних нормах, ЄС підготував нові директиви на основі стандарту WLTP, що посилює регламент проведення паливних і екологічних вимірів… Повноцінно оновлені нормативи запрацюють в ЄС з осені 2018 року.

Джерело.