fbpx

Воду носіть із собою повсюди і пийте побільше: синоптик попередила про посилення спеки в Україні

До кінця тижня спека буде лише рости, повідомляє синоптик Наталія Діденко.

“Спека до кінця тижня стане в Україні ще дошкульнішою. Температура повітря вдень досягатиме +30+36 градусів. На Заході з 22-го червня буде трохи свіжіше, +24+29 градусів. Тому плануйте вихідні безпечно та згідно прогнозу погоди. Адже відкрите сонце і навіть перебування в тіні за умов такої спеки можуть спровокувати сонячний або тепловий удaр. Не треба.

Воду носіть із собою повсюди і пийте побільше. Радять ще занурювати у воду, під краном вдома чи на роботі, руки по лікті. Дає невелике полегшення. Якраз добре зараз йдуть трав’яні чаї.  Я, наприклад, до них – не дуже, люблю просто чорний чи зелений, без домішок, проте зараз м’ята, ромашка, нагідки, ти’ян, з лимоном, імбирем та ще й охолоджені – те, що треба.

Грозові дощі 21-го червня пройдуть у західних областях, подекуди переходячи у зливи, із шквалом чи градом. Локальні дощі можуть поширитися на Житомирщину, Вінниччину та ввечері на Одещину. На решті території України – суха повітряна маса, висока пожежна небезпека. У Києві 21-го червня спека лютуватиме, +31+33 градуси, буде сухо.

Найближчий дощ у столиці очікується 24-го червня, а послаблення спеки, за попередніми прогнозами, припадає на 26-те червня, на середу. Температура повітря знизиться до +25+28 градусів. А поки що готуємося разом відмахуватися від сильної спеки.

Цікаво. На наступному тижні, якраз, коли в нас температура повітря знизиться до комфортної, сильна спека обрушиться на країни Західної Європи. Атмосфера працює, пульсує, тому краще не нарікати, а уважно стежити за професійними прогнозами погоди”, – повідомляє синоптик Наталя Діденко у Facebook.

Читайте також: 21 червня – День літнього сонцестояння. Сьогодні у людей з’являється шанс змінити своє життя на краще, що потрібно зробити?

У західних областях 21-го червня будуть грозові дощі з градом і шквалами вітру.

Зливи можуть поширитися на Житомирщину, Вінниччину та на Одещину.

У Києві 21-го червня зберігатиметься спека, +31+33 градуси і буде сухо.

Найближчий дощ у столиці очікується 24-го червня.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page