fbpx
Технології
З’явились окуляри, що записують відео , і можуть публікувати його прямо на Facebook, YouTube та Instagram

Інженери Британська компанія “Acton” розробила унікальні сонцезахисні окуляри. Їхня особливість в здатності знімати високоякісні фото та відео, а потім передавати їх у соцмережі.

В окуляри вбудована відеокамера з кутом огляду в 120 градусів. Вона здатна знімати 8-мегапіксельні фотографії, записувати відео високої роздільної якості та передавати матеріали в соцмережі, зокрема на “Facebook” та “YouTube”.

Принцип роботи окулярів досить простий: щоб почати фото- або відеозйомку достатньо натиснути кнопку у верхній частині оправи. Усе, що бачитиме користувач, фіксуватиметься на камеру, і це зображення одразу ж потраплятиме на його сторінку в соцмережі.

В окуляри вбудований акумулятор. Його заряду вистачить на півтори години безперервного запису або 80 годин роботи в режимі очікування. Об’єм пам’яті — 4 Гб.

Читайте також: Найочікуваніші гаджети 2018 року

За словами розробників, окуляри можна безпечно використовувати на пляжах та музичних фестивалях, адже вони створені з пило- та водонепроникних матеріалів.

Наразі окуляри від компанії “Acton” доступні за попереднім замовленням, вартість розробки становить 99 доларів. Поставки планують почати в квітні 2018.

Джерело.

facebook