anna
– Не пощастило Сашкові, – говорили родичі, – дружина йому дісталася не феєрверк. Свекруха ж взагалі відверто говорила: – Аня нам породу псує; якщо діти в неї підуть,
Мені 29 років. Я живу в цивільному шлюбі з чоловіком, якого дуже люблю вже 3 роки. Хоч ми і не одружені, але я все одно вважаю його своїм
У мене дочка студентка третього курсу. Дівчинка дуже здібна і розумна. І справа не в тому, що вона моя дочка. Просто в свої двадцять років вона має безліч
Кіра з Русланом одружилися п’ять років тому. Пара давно хотіла завести дитину, але у них ніяк не виходило. Їх життя змінилася незабаром кардинально після поїздки на весілля до
Інколи я не розумію цього світу зовсім. Можливо мене виховували динозаври, а може я просто відстала від життя? От скажіть мені: так чинити нормально? У подруги минулого місяця
Я все життя вважала, що за своє щастя треба боротися до кінця, адже багато хто з нас живе зі своєю половиною, тому що так треба. Або за принципом
Я з чоловіком прожила в шлюбі десять років. Все починалося дуже мило і романтично. Були і квіти, і цукерки, і театри, і ресторани. Загалом, все як у всіх.
Саша познайомився з Валерією в метро. Обидва їхали на роботу. При виході у дівчини затиснуло дверима сумку, а Саша люб’язно їй допоміг. А потім їм виявилося по дорозі.
У нас з чоловіком двоє дітей. Ось тільки різниця у них велика, десять років. Сім’я у нас дружна і весела. Всі вихідні намагаємося проводити разом. Нещодавно ось син
Комусь моя історія може здатися дивакуватою, адже не сором, проживши тридцять років в шлюбі, розлучатися на старості років. Але якщо ви дізнаєтеся, як йдуть наші з чоловіком справи,