anna
«Чому ти такий спокійний? У тебе ні дружини ні дитини, а ти в комп’ютері сидиш. Не насторожує перспектива посивіти на самоті?». Відповідь сина ошелешила і я вперше задумалась
— Сядь, синку і послухай мене нарешті. Я трошки довше твого пожила і бачу до чого все йде. Ти от так легко взяв і повірив? А хоч крапля
Старенька Гапка поволі спустила ноги на підлогу. Шоста. Ввесь дім ще міцно спав. Трохи засумнівавшись таки встала. Ну не може вона вже терпіти! Тихцем дошкутильгавши до вбиральні тільки
Не судіть строго, хочу почути думку людей і просто поділитися. Мені 26, моєму чоловікові 39. Відповідно, моя свекруха віку моєї бабусі. Свекруха в мене дуже класна! Без хитрощів,
У 23 роки у мене з’явилась донечка, але її татко накивав п’ятами. Жила зі своєю матір’ю, але дуже і дуже неспокійно: то я не так дивлюся за дитиною,
Галина йшла і світу білого довкола не бачила. Сльози горохом котились по щоках. «Ну чому так?» ридаючи думала дівчина. А плакати було чого. Сьогодні вранці її подруга Соня
— Момо, ти що надумала? – волає телефоном донька, – А тата ти на кого залишиш? А люди, що скажуть? У твоєму віці так уже не роблять. Чому
Я «багата» мама і бабуся – у мене троє дітей і п’ять онуків. Дочки живуть поряд зі мною, у кожній по двоє діток, а син поїхав на заробітки,
Після десяти років спільного життя з чоловіком я все ж таки зважилася від нього піти. З трьома дітьми. Хтось мене засудить, але більше немає сил. Дітей у мене
Почну з того, що мені 41 рік … Кажуть, випробування приходять коли їх ніхто не чекає. У листопаді 2019 не стало тата, дуже важко це перенесла, мама залишилося