«Чому ти такий спокійний? У тебе ні дружини ні дитини, а ти в комп’ютері сидиш. Не насторожує перспектива посивіти на самоті?». Відповідь сина ошелешила і я вперше задумалась над своїм життям.
«Чому ти такий спокійний? У тебе ні дружини ні дитини, а ти в комп’ютері сидиш. Не насторожує перспектива посивіти на самоті?». Відповідь сина ошелешила і я вперше задумалась
— Сядь, синку і послухай мене нарешті. Я трошки довше твого пожила і бачу до чого все йде. Ти от так легко взяв і повірив? А хоч крапля здорового глузду на денці твоєї закоханої свідомості ще залишилась? Поглянь тверезо – тебе навколо пальця обвели, а ти ще й дякуєш щиро
— Сядь, синку і послухай мене нарешті. Я трошки довше твого пожила і бачу до чого все йде. Ти от так легко взяв і повірив? А хоч крапля
— Бабуню, – горнеться мала засинаючи, – А чому тобі ще трохи лишилось? Тато казали, що бабусі з дідусем ще трошки потерпіти потрібно. Ти, що ідеш кудись. А як же я? А мені хто казки розповідатиме?
Старенька Гапка поволі спустила ноги на підлогу. Шоста. Ввесь дім ще міцно спав. Трохи засумнівавшись таки встала. Ну не може вона вже терпіти! Тихцем дошкутильгавши до вбиральні тільки
А вчора у дитинки стрибнула температура. І тут я почула від чоловіка і його матері таке… Виявляється я безвідповідальна мама і погана дружина. Через мої оці видумки з новомодними способами виховання дитина занедужала. Неприємно, що втягнули ще й мою маму, адже хотіли через неї вплинути на мене. Мама вислухавши ввесь той бруд теж не змовчала
Не судіть строго, хочу почути думку людей і просто поділитися. Мені 26, моєму чоловікові 39. Відповідно, моя свекруха віку моєї бабусі. Свекруха в мене дуже класна! Без хитрощів,
Чоловік винаймає квартиру і більше половини зарплати віддає за оренду. Зараз у нас досить дивні стосунки: щовечора після роботи я з сином приходжу до нього. Ми залишаємось до пізнього вечора, а потім на таксі повертаємось до себе. І кожен раз він докоряє мені, що гроші йдуть на оренду, а можна було б витратити на нашого сина. Але моя дочка – це теж моя дитина
У 23 роки у мене з’явилась донечка, але її татко накивав п’ятами. Жила зі своєю матір’ю, але дуже і дуже неспокійно: то я не так дивлюся за дитиною,
— Ой красуне! Чого сумна? Позолоти долоню старій Румені, я тобі всю правду розкажу, – і далі вже не дочекавшись і копієчки, аби Галя повз не пройшла, – Бачу сум на душі у тебе, але даремно, хороша моя, Румена бачить, що зустрінеш ти свою долю вже сьогодні. Житимеш щасливо і стару Румену згадуватимеш вдячно. Ось тримай голочку і приведе вона тебе прямо до коханого
Галина йшла і світу білого довкола не бачила. Сльози горохом котились по щоках. «Ну чому так?» ридаючи думала дівчина. А плакати було чого. Сьогодні вранці її подруга Соня
— Момо, ти що надумала? – волає телефоном донька, – А тата ти на кого залишиш? А люди, що скажуть? У твоєму віці так уже не роблять. Чому раніше так не вчинила? Тепер, що. Ми з братом повинні усе розсьорбувати?
— Момо, ти що надумала? – волає телефоном донька, – А тата ти на кого залишиш? А люди, що скажуть? У твоєму віці так уже не роблять. Чому
Не розумію я цей дешевий “випендрьож”. Я всі ці речі сама переглянула, перепрала, запакувала і передала невістці. Там одяг на всі сезони, приблизно до 3 років, ці речі носили тільки племінники. Можна сказати, що там був повний набір речей, який потрібен дитині – теплі зимові комбінезони, демісезонні курточки, шарфи-шапки, штанці, кофтинки, вся дрібнота – боді, повзунки, величезна кількість колгот і шкарпеток. Багато светриків і шапочок я в’язала власними руками. Весь одяг чистий, випраний, без плям. Я ретельно відібрала.
Я «багата» мама і бабуся – у мене троє дітей і п’ять онуків. Дочки живуть поряд зі мною, у кожній по двоє діток, а син поїхав на заробітки,
Я звикла до цього за роки спільного життя, але ж такі повідомлення отримує і його мама. Вона телефонує, просить одуматись і благає повернутись. Запитує, як я житиму і що скажу дітям, якщо він все ж зважиться на цей крок.
Після десяти років спільного життя з чоловіком я все ж таки зважилася від нього піти. З трьома дітьми. Хтось мене засудить, але більше немає сил. Дітей у мене
Я знала де він буває і що робить, але коли він повертався я про все забувала. Син якось сказав, що зараз ми з батьком більше схожі на молодят ніж він зі своєю нареченою. Це правда. Чи то відчуття, що скоро він піде, чи я від сну прокинулась, але у нас все, навіть краще зараз ніж після весілля
Почну з того, що мені 41 рік … Кажуть, випробування приходять коли їх ніхто не чекає. У листопаді 2019 не стало тата, дуже важко це перенесла, мама залишилося

You cannot copy content of this page