nat
Прошу поради. У мене немає досвіду стосунків де є колишня і дитина. Ситуація така. Мій цивільний чоловік має доньку (6 років) і колишню дружину в іншому місті. Колишній
Онучка плаче вже не вперше, я спочатку подумала, що просто посварилася з тим Олексієм, але цей плач я розпізнаю з усіх, такий я вже чула від її матері
Було це в часи моєї молодості, але я цю історію й онучкам переказую, щоб знали, що любов – то не метелики і хмаринки, а все дуже приземлене і
Ми з чоловіком одружилися молодими і я вже була при надії, коли ми розписувалися. На весілля ми нікого не запрошували, бо ні я, ні він не мали грошей,
Ми вчилися з нею в одній групі і жили п’ять років в одній кімнаті. Звичайно, що вона пробувала мене звести зі своїм братом, але з цього нічого не
Мені важко приходилося, адже й заробити треба було і дитині щось приготувати. Тому мій Назарко вже в другому класі вмів собі посмажити яйця і зробити бутерброд. Я знала,
Я в невістках вже двадцять три роки, але саме зараз бачу, що життя зі свекрухою таки доходить до кінця. Шкода мені лише того, що всі ці роки я
Моєму сину було 18 років. Він був студентом першого курсу і от так, як сніг на голову, привів додому дівчину! Сказав, що вони зустрічаються, що вона буде жити
– Дивися, Женю, щось твоя жінка надто гарна стала, – казали моєму чоловікові друзі, а він лиш рукою відмахувався. Якою б гарною я не була, хіба зрівняюся з
Ми з чоловіком були молодими аспірантами, вчилися і викладали деякі предмети, були на заміні, старшими куди пошлють, як то кажуть. Згодом нас таки оцінили, але не так, як