Він просить почекати, щоб дитина трохи виросла і він нас познайомить і будемо проводити час разом. Я вже й не знаю, чи справді так буде
Прошу поради. У мене немає досвіду стосунків де є колишня і дитина. Ситуація така. Мій цивільний чоловік має доньку (6 років) і колишню дружину в іншому місті. Колишній
Я прислухалася – так, не причулося, знову схлипує. Господи, за що ж ти мене так караєш? Як же тепер бути
Онучка плаче вже не вперше, я спочатку подумала, що просто посварилася з тим Олексієм, але цей плач я розпізнаю з усіх, такий я вже чула від її матері
Одного разу біжу я на пари і бачу, що Семен виходить разом з Мариною з квартири, щасливі і сяючі. Він знітився, а вона так нахабно сказала: – У нас все серйозно, своє щастя треба годувати й оберігати, а не вірші читати. На весілля тебе не запросимо, вже вибачай
Було це в часи моєї молодості, але я цю історію й онучкам переказую, щоб знали, що любов – то не метелики і хмаринки, а все дуже приземлене і
Не знаю, як до цього поставитися, бо з одного боку, це було дуже давно, але з іншого – це ж таки перелюб, хоч і давній
Ми з чоловіком одружилися молодими і я вже була при надії, коли ми розписувалися. На весілля ми нікого не запрошували, бо ні я, ні він не мали грошей,
Коли стара подруга несподівано мені зателефонувала з пропозицією приїхати до неї на літо, хоч на тиждень, я й не думала, що моє життя аж так розвернеться
Ми вчилися з нею в одній групі і жили п’ять років в одній кімнаті. Звичайно, що вона пробувала мене звести зі своїм братом, але з цього нічого не
Дякую Богу, що маю ще сили заробити собі на кусень хліба, бо з моєї хати мене невістка просто виживає. Мій син був завжди дуже добрим хлопчиком, він завжди мені допомагав по господарстві і навіть допомагав готувати їсти
Мені важко приходилося, адже й заробити треба було і дитині щось приготувати. Тому мій Назарко вже в другому класі вмів собі посмажити яйця і зробити бутерброд. Я знала,
Я в розпачі! Лишати все мною нажите і нароблене на свекруху і її синочків? Але й жити з ними я більше не можу
Я в невістках вже двадцять три роки, але саме зараз бачу, що життя зі свекрухою таки доходить до кінця. Шкода мені лише того, що всі ці роки я
Я чесно сказала, що терпіти цю панянку тут не буду, що цю квартиру купила я, і якщо сину так сильно хочеться дорослого життя, хай іде на роботу, орендує квартиру і забезпечує себе caм. Син випалив, що взагалі-то половина квартири його і він звідси нікуди не піде
Моєму сину було 18 років. Він був студентом першого курсу і от так, як сніг на голову, привів додому дівчину! Сказав, що вони зустрічаються, що вона буде жити
Прийшов до мене Женя та просив почекати з аліментами, але я була невблаганна: – Дітям треба менше їсти, бо ти хочеш м’якше спати?
– Дивися, Женю, щось твоя жінка надто гарна стала, – казали моєму чоловікові друзі, а він лиш рукою відмахувався. Якою б гарною я не була, хіба зрівняюся з
Чоловік відхрещувався від дівчини, як міг, але я йому не вірила. Дівчина ясно дала зрозуміти, що мовчати не буде і я вирішила домовитися
Ми з чоловіком були молодими аспірантами, вчилися і викладали деякі предмети, були на заміні, старшими куди пошлють, як то кажуть. Згодом нас таки оцінили, але не так, як

You cannot copy content of this page