nat
Мій дім – там, де мої рідні люди. Се я зрозуміла для себе давно, ще, коли юною покидала батьківську хату. Тоді мені здавалося, що я якесь перекотиполе, яке
Ми з братом не сильно близькі, у нас просто нормальні стосунки, але у мене був день народження, я запросила батьків, хрещеницю з чоловіком та брата з його дружиною
Моя історія схожа на тисячі інших: жили, кохали, стали батьками, виховували, були прикладом, а потім різко обірвалося все. Мені 29, чоловікові 34. У вересні буде 9 років спільного
Сергій значно молодший від мене, стосунки у нас складаються добре, ми вирішили, що хочемо створити сім’ю і одружилися. Різниця у віці нікого з нас не бентежила. Живемо ми
Мені сорок п’ять, але приїзд мами й досі сприймаю, як перевірку. За декілька днів я вимиваю всю квартиру, готую страви, які вона любить, але все одно, вона має
Я вирішила зменшити цей тиск на себе та почати займатися спортом. Щодня тренувалася по 40 хвилин. Я думала, що це буде марно, але мої зайві сантиметри почали зникати
Новосілля вдалося на славу – гості хвалили нашу нову квартиру, ремонт, планування та район. Казали, які ми молодці, що за шістнадцять років спромоглися купити власне житло. Звичайно, що
Моя бабуся по маминій лінії виховувала нас із братом, батько у нас спільний, а наша мама жила для себе і вела не зовсім правильне життя, точніше, зовсім неправильне.
Піти і зробити зауваження, як колись в школі? Я ж давно на пенсії та й що ще почую на таку заувагу? Пішла я додому і все згадувала ту
– Чому ми не можемо жити самі, – це питання мене здивувало і посіяло сумніви в моїй душі. А й справді, чому я не можу й далі жити