Два місяці тому в нашій сім’ї сталася знаменна подія – народився наш перший онук. Нашому щастю немає меж. Цей малюк дуже довгоочікуваний. Але мене дуже турбує поведінка невістки по відношенню до дитини. Вона не хоче виконувати елементарних правил поведінки з немовлятами. Вологе прибирання в кімнаті проводиться вкрай рідко. Постільна білизна змінюється теж через великий термін. Всі мої спроби виправити ці помилки виводять її з себе. Причому зовсім необґрунтовано
Я завжди раділа своїми відносинами з єдиною невісткою. Вони з сином дуже красива пара. Так люблять один одного, що обидва сяють і радують нас, батьків. Такі відносини в
Килина йшла до сповіді ридаючи. Віряни маленького сільського храму дивились на заплакану хто зі співчуттям, а хто і з явним осудом. Ще б пак? Саме вона винна що її мама так рано на той світ пішла. Хай хтось і виправдовує жінку, але правди діти ніде – таки винна
Килина йшла до сповіді ридаючи. Віряни маленького сільського храму дивились на заплакану хто зі співчуттям, а хто і з явним осудом. Ще б пак? Саме вона винна що
Іду по торгівельному центру, розмовляю по телефону, а тут навпроти вони! Нікого не помічають, жибонять собі щасливо і заходять за покупками ледь не до кожного магазинчику. А я то думаю, чого це він раптом вранці на роботу пританцьовуючи збирається
Іду по торгівельному центру, розмовляю по телефону, а тут навпроти вони! Нікого не помічають, жибонять собі щасливо і заходять за покупками ледь не до кожного магазинчику. А я
Дожилася. Мене вичитує мій єдиний син за те, що я хочу знову відчути себе коханою жінкою. Тобто, в свої 56 років, мені вже не належить бути щасливою ?! Ось це новини! Чого-чого, але цього я точно не очікувала почути
У мене дорослий син. На жаль, виростила я його сама. Чоловік давно пішов до іншої жінки, а у мене потім особисте життя не склалося. Та й у мене
Моїй матері 68 років. Останнім часом бачу, що їй геть не добре, але переконати пройти обстеження не можу і край
Моїй матері 68 років. Я вже давно живу окремо, маю сім’ю і дітей. З мамою ми живемо в одному місті, тому я часто до неї заїжджаю, щоб дізнатися
Зовсім нещодавно я вирішила розлучитися з моїм чоловіком. Знаєте, мені стало важко перебувати з ним в одній квартирі. Я якось втомилася від нього, і вирішила, що одній мені буде легше
Зовсім нещодавно я вирішила розлучитися з моїм чоловіком. Знаєте, мені стало важко перебувати з ним в одній квартирі. Я якось втомилася від нього, і вирішила, що одній мені
Думала: відслужить син, стане чоловіком, візьметься за розум. Ага! Сам не працює, та ще й одружуватись надумав на такій же, як і сам безробітній. Живуть у мене їдять у мене і навіть не питають де я то беру
Думала: відслужить син, стане чоловіком, візьметься за розум. Ага! Сам не працює, та ще й одружуватись надумав на такій же, як і сам безробітній. Живуть у мене їдять
Коли почалися розмови про аліменти, мою колишню знову «понесло»! Її апетити було не вгамувати! Що б я не пропонував – дружина хотіла більшого! Просто морок якийсь! Їй весь час було мало! На думку моєї колишньої, я повинен був віддавати абсолютно всі гроші їй! Вона постійно прикривалася дітьми
Ми з дружиною розлучаємося. Не знаю, як так вийшло, але останнім часом у нас були дуже напружені стосунки! Ми весь час були, як кицька з собакою, через кожну
— Мамо, мамо, – чує здивована Оксана голос чоловіка, – Я хотів компа нового купити, а Оксана не дає. Каже, що на відпочинок гроші збираємо. Ну що це таке? Мені ж треба! Зроби щось
— Мамо, мамо, – чує здивована Оксана голос чоловіка, – Я хотів компа нового купити, а Оксана не дає. Каже, що на відпочинок гроші збираємо. Ну що це
— Я так не можу. Адже я три години добираюся на роботу і з роботи. Потім ще вночі цей плач слухаю. Ну, втомлююся я, зрозумій ти мене! Я поживу перший місяць у мами, а там дивись, дитина більше спати почне, і я повернуся.
Після весілля ми з чоловіком стали жити в моїй квартирі, тому що у мене було своє житло, а у нього ні. І почалося. Мій чоловік почав скаржитися, що

You cannot copy content of this page