anna
Сьогодні знову з донькою не знайшла спільної мови. Хоч плач. І ніби й не чужі і живемо разом і я ж її виховувала, а щось із нею не
Відносини з сестрою чоловіка у мене якось відразу не склалися. Три роки тому я прийшла в їхню сім’ю, і практично відразу прийшло відчуття, що мене ні в що
Мені 31 рік і я 3 роки перебуваю в шлюбі. Коли я виходила заміж, то знала, що мій майбутній чоловік вже був одружений і має двох дітей від
Після того, як чоловіка не стало я зовсім розгубилася. Не можу досі зрозуміти, як мені далі жити. З родиною сина у мене вийшов розлад. Свого часу я погано
Я п’ять років старанно працювала заради підвищення. Днювала і ночувала на роботі і нарешті мене помітили і пообіцяли омріяну посаду. А ще сьогодні я дізналась, що при надії.
Працюю юристом в агрофірмі. Дохід хоч і невеликий, але цілком стабільний. Дружина ж постійно говорить, що їй мало. Мало на відпочинок, мало на речі, мало на розваги. А
Ми з чоловіком і дітьми живемо разом з його мамою. Так склалися обставини, і ми вже звикли. Звичайно, відносини між нами не назвеш ідеальними. Його мати – ще
Мені чоловік ніколи не вірив, що його мати терпіти мене не може. При ньому вона була сама люб’язність і дружелюбність. Варто було тільки чоловікові відлучитися, ця жінка, не
Є у мене одружений друг. Зайшов я якось до нього, а вдома тільки дружина — пере. Думаю, посиджу, почекаю товариша, адже він був уже на під’їзді. Дружина зайнялася
Батька не стало 3 роки тому і мати з того часу дуже змінилася. В один момент активна і життєрадісна жінка перетворилася на завжди і всім незадоволену стару. Мабуть,