«Що ж вона за життя настарала?», – слова куми не виходять мені з голови. Ми верталися з поминок і обговорювали, як була Марина наряджена, хто був з родини, хто постарів, хто вже відійшов
І тут Анна й каже: – Ти бачила, що людям ніде було сісти? На дошках сиділи ще й веретами старими застелила, так наче сто років тому… Та й
Цю помилку я зробила двічі в житті, в двадцять п’ять і сорок п’ять – розслабилася. Саме так, довірилася повністю іншій людині, думала, що мене сприймуть такою, якою я є, що люблять за багатий внутрішній світ, за добре серце і усмішку, за турботу і щирість
У мене з дитинства була широка кістка… Я дивилася на свою тендітну маму, а вона на мене і в очах у нас читалося одне – за що? Мама
Син наче й спитав жартуючи, але ж я знаю, що він своїм синам не рідний, то, невже, хоче віддати в сиротинець
– Мамо, а ти ніколи не хотіла мене віддати, – спитав так просто, а мені дух сперло. – Ти що? Як це віддати? – Та як-як… Діти просто
Після десяти років до мене вернувся чоловік. Став на порозі, наче й нікуди не йшов, а в моєму серці зародилася надія.
Ми з Мироном були одружені десять років, коли він зібрав речі і пішов до молодої любки. – Справа не в тобі, Олю, просто я втомився так жити, тут
Ми з чоловіком склали два плюс два і розгадали, що ж то наші куми, мов ті голуб’ята воркують. Ото сміху було, виявляється два великі секрети дуже легко розгадуються
Ми в кумах у Ігоря та Тоні вже років вісімнадцять. Не скажу, що ми у них часті гості, бо Тоня жінка не дуже хлібосольна, сама не запросить на
Стала я помічати, що чоловік мій за сусідкою слідкує, до розмови зачіпає і до нас додому приваджує. Ну, геть сором втратив за такою молодою увиватися та ще й на моїх очах!
Ми з Пилипом тридцять років разом, маємо двох дітей, які вже мають пару, правда, молодший Павло, ще лиш живе з дівчиною, але я вірю, що таки одружиться. Аж
Скажу так – інколи треба відступити і накопичити сили, а тоді вже думати! Я грала за свекрушиними правилами до появи первістка, а далі взялася за Бориса
Як сьогодні пам’ятаю – прийшла до майбутнього чоловіка в квартиру, а там тьмяний блиск лаку на меблях, важкі штори на вікнах і сяйво кришталю з етажерок. Свекруха мене
Софія пропала, не взяла ні телефон, ні одягу, лиш листа залишила. Писала, що дуже їх любить, але хоче ризикнути і бути такою, як усі
Сашко завжди хотів мати донечку, таку з великими бантами і білими підколінками, щоб усмішка була щира і оченята довірливі. Галя з усіх сил намагалася здійснити чоловікову мрію, але
Про доньку згадала і то серйозно. Так. вона часто ходила по людях та жалілася, що таку невдячну доньку має, що в Америці гроші їсть, а їй і доляра не передасть
Відколи Вальку пам’ятаю, то вона завжди в пошуках чоловіка була, один не підходив, то був другий, благо вона працювала на лісозаготівельному, а там чоловіків не бракувало. Мама наша
Я завжди знала, що брат чоловіка і вся його сімейка нам заздрить, але ж вже треба мати міру! Заздріть мовчки, особливо на заручинах, а то як відкрила ротяку братова, то вже було по усьому!
Наша донька-одиначка, я це спеціально так вирішила, тому, що сама жила в багатодітній родині і знала, як це не мати нічого свого, а все чиєсь – сестрине, сусідчине,

You cannot copy content of this page