nat
Я вже в ті казки не вірю, але от сина мені її шкода, адже через матір отак в хлопцях й засидівся, а то вже п’ятдесят і рахуйте, що
Ми з сестрою були дружними, хоч вона й старша від мене на кілька років, але ми всюди були разом. Так мама постановила, що Марія за мною мала дивитися,
У нас в салоні осінньо-зимовий період, то просто якесь затишшя, а звідси, й безгрошів’я. Постійні клієнти лиш приходять і то не часто… А мені ж грошей треба –
Мама хотіла б, щоб ми жили разом і старіли – теж разом. Сама вона вже давно розлучена і, як я розумію, ні крапельки про це не шкодує. Мого
Що я хотіла сказати тим повідомленням… думала, що похвалюся, мовляв, дивися, яку я дитину без тебе виростила. Але такої відповіді я точно не очікувала, реготала як скажена… Так,
Така ситуація, що не знаю, що й робити – чужа дитина стала ближча за свою. Але ж і кінець наче всьому тому, а як далі спілкуватися? Наш син
Я вже втомилася від свекрушиних забаганок та бзіків. У нас своє життя – до чого до нас пхатися і то так настирливо? Уявляєте – припихається о сьомій ранку
Донька мені задала дивне запитання, яке я просто не розумію. По-перше, до чого це було сказано, а по-друге, що воно змінить? – Мамо, – каже мені сорокарічна жінка,
Що за чоловіки тепер пішли? Такі ніжні, як квіти, не чіпай, бо зів’януть… Навіщо такого годувати? – Доню, – сказала я своїй Тетяні, – Перед людьми ти була
З Наталею ми дружимо давно і мені до її зовнішності байдуже, я її просто не помічаю. У неї чудовий характер, вона весела і компанійська. Але зовнішність у неї