Я відколи Віру пам’ятаю, то вона завжди слаба. Вже їй за сімдесят, й чоловіка нема, онуків діждалася, а все слаба
Я вже в ті казки не вірю, але от сина мені її шкода, адже через матір отак в хлопцях й засидівся, а то вже п’ятдесят і рахуйте, що
Тепер я дякую Богу, що багато років тому не зірвалися мені з язика ті слова. Так, вони були справедливі, бо сестра вчинила дуже не по-людськи, але життя таки вийшло на своє.
Ми з сестрою були дружними, хоч вона й старша від мене на кілька років, але ми всюди були разом. Так мама постановила, що Марія за мною мала дивитися,
Чую голос матері і відчуваю, що моє волосся піднімається на голові. Так і є – вона. Що вже було діватися? Прийшла і привіталася. А мати й на мене рукою
У нас в салоні осінньо-зимовий період, то просто якесь затишшя, а звідси, й безгрошів’я. Постійні клієнти лиш приходять і то не часто… А мені ж грошей треба –
Ніколи такого не зустрічала, щоб рідна мама була б проти заміжжя доньки — а ось у мене так. Причому вона навіть не приховує, що справа зовсім не в тому, що обраний мною чоловік нібито не такий, як треба. Вона просто каже – навіщо тобі заміж, ти ж поїдеш від мене, а хто зі мною залишиться?
Мама хотіла б, щоб ми жили разом і старіли – теж разом. Сама вона вже давно розлучена і, як я розумію, ні крапельки про це не шкодує. Мого
Приїхала я додому з пузом, мама в плач, тато в крик: – Що вже зробити, – каже мама
Що я хотіла сказати тим повідомленням… думала, що похвалюся, мовляв, дивися, яку я дитину без тебе виростила. Але такої відповіді я точно не очікувала, реготала як скажена… Так,
Найважче було зранку, коли всім треба в ванну. То я мушу вставати о пів сьомій, щоб все встигнути, далі буджу чоловіка! Якось він зайшов в ванну, а там вона! Господи. Два коти так не тікають один від одного, як вони. Я вам кажу – ну все якось не по-людськи!
Така ситуація, що не знаю, що й робити – чужа дитина стала ближча за свою. Але ж і кінець наче всьому тому, а як далі спілкуватися? Наш син
Господи, ну забув він за те день народження – що ж тут крику такого піднімати, та вже місяць не розмовляти? Ну і що, що єдиний син? Це якесь свято в календарі, що забути не можна?
Я вже втомилася від свекрушиних забаганок та бзіків. У нас своє життя – до чого до нас пхатися і то так настирливо? Уявляєте – припихається о сьомій ранку
Донька в тридцять дев’ять вирішила, що ще молода і хоче дитину – то що таке було? – Ти чого, – кажу я їй, – У тебе он донька скоро заміж попроситься, а ти вирішила дитину ще одну?
Донька мені задала дивне запитання, яке я просто не розумію. По-перше, до чого це було сказано, а по-друге, що воно змінить? – Мамо, – каже мені сорокарічна жінка,
Донька у мене роботяща, все в господарстві знає, як зробити, економна і порядна – просто ідеальна господиня. Вся в мене. То навіщо з таким чоловіком взагалі жити?
Що за чоловіки тепер пішли? Такі ніжні, як квіти, не чіпай, бо зів’януть… Навіщо такого годувати? – Доню, – сказала я своїй Тетяні, – Перед людьми ти була
Моя подруга – викапана Проня Прокопівна, ніс картоплинкою і волоссячко в рідких кучериках, але одного разу вона таке сказала чоловікові своєму, що я мало не впала. Оце, я вам скажу, самооцінка!
З Наталею ми дружимо давно і мені до її зовнішності байдуже, я її просто не помічаю. У неї чудовий характер, вона весела і компанійська. Але зовнішність у неї

You cannot copy content of this page