nat
У мене є свій план на життя і шлюб і дитина в ньому була запланована десь на 25-26 рік мого життя! А мій хлопець, навпаки, дуже зрадів цій
Порівнюючи це все, я просто бачу тільки одну картинку – як породистий скакун бере всі перешкоди, вже майже на фініші, останній бар’єр.., падає і не може підвестися… А
Про сорок п’ять – то така щира правда, що якби я не була одружена, то вже б сто разів подумала про такі пригоди на свою голову. А от
Кума моя Настя працювала кухаркою в дитячому садочку так, наче їх своїх дітей мало, а то аж троє. – Що її Петро не приїде з роботи – то
Донька називає мене непрогресивною та з первісного ладу, але ж я лише вказую на реалії нашого життя, чому я маю брехати, що бути одній – то неймовірне благо.
– Доню, – казала я Софійці, – Невже нема молодих хлопців, що тобі захотілося такого чоловіка? – Мені з ровесниками не цікаво, а він вже дорослий і вже
– Інно, я сьогодні затримаюся на роботі, не чекай мене, – почула я в трубці звичну фразу, вже звичну для мене. Колись я реагувала на неї то жалістю,
Моїй невістці, з огляду на все, взагалі ніхто в цьому світі не потрібен, вона практично живе на роботі, хоча нагальної необхідності в цьому немає. Просто так їй подобається.
Мама мені казала, що я не добре заміж виходжу: – Дитино, в шлюбі головне аби тебе любили, а не ти. Не буде тобі добре з цим чоловіком. І
У моїй родині не все гладко було з самого початку. Не знаю чому, але тоді, за молодості, треба було вийти заміж, а далі якось буде. Жила заради сина,