Ми жили на околиці міста у власному великому будинку, бо чоловік пів життя їздив на заробітки і ми вклалися в нашу нерухомість. І я стала помічати, що у нас пропадають з холодильника продукти
Я тішилася тому, що маю сина, адже сама росла з братом, де нас виховувала «премудростям бути жінкою» бабуся. Можу сказати так – ніхто так мені не забив памороки,
Я була вражена, що він йде, але я знала, що це буде, тому не плакала, а мовчки зібрала його речі. За поділ майна я теж думала, тому було вирішено, що я залишу нашу квартиру, а він свою частку забере готівкою з наших спільних заощаджень
Не я перша і не я остання, мені здається, що до цієї події я була готова ще тоді, коли почула ті слова. Тоді Матвій тримав мене за руку
Я практично тікала з того місця аби не бачити того минулого кохання, яке хиталося біля зупинки з сивим поглядом! Господи, як же я могла колись це любити
Зустріла юнацьке кохання і вже хотіла повз пройти, як подружка моя мене за руку спинила: – Валю, дивися, то хіба не Максим? Ну, той, що ти за ним
Коля я повідомила свою доньку, що з нами буде жити Олег, вона сказала, що піде з дому. Але й моєї реакції вона не сподівалася
Оленка – моє улюблене і балуване дитя, не дивно, що вона не сприймає нікого в нашому домі, адже вона – центр мого світу. Так завжди було, що ми
Я терпіти не можу чоловіка моєї куми. Такої безтактовної особи ще слід пошукати. І справа не в тому, що він все каже в очі, а в тому, що він не цінує мою найкращу подругу, куму по-сумісництву
Наталка просто неземної доброти жінка, ідеальна господиня і прекрасна мама, але її чоловік Вадим просто в очі, перед всіма, каже, що має претензії до її зовнішності. Наприклад, сидимо
Кума мені швидко відкрила очі, що й до чого. А я ще надіялася, що це його спосіб налагодити стосунки
– Аякже!, – казала вона, – Тобі квіти, а їй дорогі парфуми, тобі блендер, а їй подорож в Туреччину. Отак ти вірою і правдою в свого чоловіка собі
От цього чоловіка в моєму житті я точно не забуду! Я це знала завжди, ще коли вчилася в школі і ми разом ходили на фізкультуру. Треба ж було його зустріти через сорок років в тридцятиградус6ну спеку в черзі за квасом
Я терпіти не можу спеки, комплекція у мене ще та, а тут просто відчуваю себе зефіркою, що тане. Мокрі брови, мокрі руки… Думаю, хоч охолоджуся трохи, бо спека
Скільки років себе питала, чого я тоді чоловікові не сказала. Горда тоді була, молода і горда. А потім все життя про нього думала, все питала чого так сталося
Ми з Олексієм познайомилися ще студентами. Поступали на один курс і так всі п’ять років не розлучалися. А потім вирішили, що нема сенсу й розлучатися – треба одружуватися.
А я доньку попереджала – не треба тобі ніякої чужої жінки в хаті, не треба. Чи ж вона слухала? Сказала, що я «не прогресивна», що я застаріла і, що «всі тепер так роблять». Ну, а тепер хай думає, як чоловіка втримати
Моїй доньці тридцять три роки і вона нарешті вийшла з двох декретів та пішла працювати. Я за неї щиро пораділа, бо в чотирьох стінах з дітьми – це
Я все розумію – самотність, чотири стіни і кіт, але ж офіційно нащо такі стосунки оформляти? Та зійшлися і живіть собі, але ж ні – хоче бути 65-річною нареченою!
Мама мене просто в шок кинула, коли сказала, що вона вже офіційно одружена з молодшим за неї чоловіком. Звичайно, різниця не голлівудська, але за нашими мірками то таки

You cannot copy content of this page