Чи жилося мені погано незаміжньою тридцяти шестирічною жінкою? Таке питання крутилося в моїй голові одразу після мого весілля. Якби хтось хотів з мене посміятися, то він би не придумав краще, ніж я це зробила своїми руками
Жила я в своїй однокімнатній квартирі та й горя б не знала, якби не те, що не маю я чоловіка. Вже мама мені замість «Доброго дня» питає «Не
Довго я те все терпіла, дитину в ясла віддала і стала працювати аби нам видали більшу квартиру, але й це Семен не оцінив. – Вдома ні їсти, ні пити, дитина вічно плаче! Що ти за дружина така?
В ті часи я ще їздила на заробітки на Схід України, це називалося «їздити на бураки». – Люди тони пшениці привозять, а ти нам приймака, – казав невдоволено
Невістка моя цілу делегацію привела аби мене напоумити, але я й так вже жінка доросла, п’ятдесятирічна, й так задовго це все у себе терпіла
– Як вам свахо не соромно, дітей з хати виганяти та ще й з маленькою дитиною?, – взялася вона мене з порога совістити. – Як вам так їх
Я просто хочу тут виговоритись. Я вже навіть заздрю тим дівчатам, чиї чоловіки мріють про дітей! З якими носяться, як із маленькими
У нас із чоловіком одна дитина, синочок Максимчик, 6 років, я щиро мрію ще про донечку, але чоловік не хоче. Працюємо обоє, заробляємо гарні гроші, і річ у
Багато років тому мама мені перед знайомством з батьками нареченого сказала одну річ, яка мені здалася недоречною, але тільки завдяки їй, я своє життя не занапастила
Зі Славком ми зустрічалися вже рік і він прийшов до моїх батьків знайомитися. Мамі він чомусь не сподобався і я не розуміла, чому саме, адже він такий гарний,
Чоловік мені говорив, але я чула його голос, але фрази свекрухи, в’їдливі і несправедливі. Чому вона до мене так причепилася – я не розумію
Я люблю Павла і люблю нашого сина, стараюся як можу, але не завжди виходить так, як хочеться. Чомусь вона вирішила, що я сиджу на шиї у її сина
Знаєте, я завжди чула, що свекрухи дуже часто молодим невісткам висловлюють претензії, що вони погано доглядають за своїми синами. Але я думаю, що нема гіршого за свекра, який сам ростив сина, а потім в його дім приходить невістка
Я знала, що у Василя немає мами, але й у мене її не було, тому ми мали вже першу спільну тему для розмови. А далі якось закохалися і
Коли Іванці виповнилося п’ятнадцять, а мені сорок, я відчула себе зле. Вирішила піти на обстеження, а там мені й кажуть – ви, пані, при надії
Я виховувала свою рідну сестру з самого малку, вона навіть кликала мене «мамо», але до перших труднощів. Росла я в багатодітній родині, була старшою, тому мусила всіх дітей
Женя пішла від чоловіка, бо вони зі свекром влаштували в хаті казна-що. В такій атмосфері дитину ростити було просто неможливо
Скільки разів треба прощати людину? А скільки дорогу серцю людину? Я особисто вважаю, що якщо помилка повторюється, то й прощати не варто. У мене наочний приклад перед очима,
Мене чоловік покинув після весілля. Чесно скажу. Що такої дивини ще світ не бачив, бо навіщо тоді було женитися
Моя мама не знаходить спільної мови з моєю донькою, але це не заважає їй приїжджати без попередження до нас і вимагати уваги. У мене є ще брат і

You cannot copy content of this page